Kierownik Katedry:

prof. dr hab. n. med. Barbara Jodłowska-Jędrych
barbara.jodlowska-jedrych@umlub.pl

 

Sekretariat:

mgr Agnieszka Wójtowicz - agnieszka.wojtowicz@umlub.pl


Pracownicy Katedry:

   dr hab. n. med. Katarzyna Borowska Prof. nadzw. UM - Adiunkt
   dr n.med. Paweł Borzęcki - specjalista naukowo-techniczny
   Czesława Budek - Technik
    dr n. med. Patrycja Chylińska-Wrzos - Adiunkt - patrycja.wrzos@umlub.pl
   dr n. med. Beata Cichacz-Kwiatkowska - Starszy wykładowca - beata.kwiatkowska@umlub.pl
   mgr Jacek Koziej - Specjalista inżynieryjno-techniczny
   dr n. med. Marta Lis-Sochocka - Starszy wykładowca - martasochocka@wp.pl
   dr n. med. Włodzimierz Matysiak - Starszy wykładowca - wlodzimierz.matysiak@umlub.pl
   mgr inż. Tomasz Niedzielski - Starszy technik - tomasz.niedzielski@umlub.pl
   prof. dr hab. n. med. Agnieszka Pedrycz-Wieczorska - apw4@wp.pl
   dr n. med. Joanna Sekita-Krzak - Starszy wykładowca
   dr n.med. Katarzyna Kotwica-Mojzych - Adiunkt
 

DOKTORANCI:

lek. med. Paweł Halczuk

mgr Dorota Kasprzak

lek. med. Mirosław Sławiński

 
KONSULTACJE do zajęć online

dr Marta Lis – Sochocka     martasochocka@wp.pl

wtorek godz. 7.30-9.30

dr Patrycja Chylińska – Wrzos patrycja.wrzos@umlub.pl

piątek godz. 12.00-14.00

dr Beata Cichacz – Kwiatkowska beata.cichacz-kwiatkowska@wp.pl

poniedziałek godz.10.30-11.30 środa godz. 11.00-12.00

dr Joanna Sekita – Krzak joanna.sekita-krzak@wp.pl

poniedziałek godz. 10.30-12.30

dr Katarzyna Kotwica- Mojzych k.kotwica@hotmail.com

wtorek godz. 11.30-13.30

lek. med. Paweł Halczuk halczuk.pawel@gmail.com

wtorek godz. 16.30-18.30

lek. med. Mirosław Sławiński miroslaw.slawinski92@gmail.com

poniedziałek godz. 19.00-21.00